Global Vizyon – Sayı 1

Değerli okurumuz,

Primo Global olarak dünyanın dört bir yanından ekonomik, siyasal ve sosyal gelişmeleri disiplinler arası bir yaklaşımla, alanında deneyimli uzmanlarımız ile takip ediyor ve sizlere sunuyoruz.

Dünyayı etkisi altına alan COVID-19 salgını sebebiyle ekonomilerin tamamında ciddi tehdit alanları söz konusu. Fakat aynı zamanda bu konjonktür geleceğin dünyasına ilişkin önemli ipuçları da barındırıyor.

Tüm bu süreçte, Primo Global sektörel ve bölgesel bazda yaptığı çalışmalarla ülkemizin geleceğin dünyasında hak ettiği yere varabilmesi için tasarımlar ön görüyor. Elinizde tuttuğunuz Global Vizyon adlı düzenli yayınımız da böyle bir çalışmanın ürünü.

Kurumsal abonelerimize özel yayınlarımızın yanı sıra genel erişime açık bu gibi yayınlarla da kamuoyunu bilgilendirme noktasında kendi ölçeğimizde bir inisiyatif üstleniyoruz.

Global Vizyon’un ilk sayısında Çin Halk Cumhuriyeti’nin “yeniden toparlanma” sürecine ilişkin dikkat çekici analizlere yer verdik.

Bu ve diğer yayınlarımızda emeği geçen çalışma arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyor, sağlıklı ve huzurlu günler diliyorum.

 

Fatih Mehmet Turhan

CEO 

 

PDF İNDİR